Įdomūs straipsniai

Modernus interjero stilius namuose

Modernus interjero stilius yra labai populiarus ir jį galima aprašyti kaip šiuolaikišką, minimalų, paprastą ir funkcionalų, su aukštos kokybės medžiagų ir baldų panaudojimu. Štai keletas patarimų, kaip sukurti modernų interjerą:

Minimalizmas interjere - minimalistinis stilius

Minimalistinis interjero stilius gali būti puikus pasirinkimas tiems, kurie mėgsta paprastus ir švarius dizainus. Štai keletas patarimų, kaip sukurti minimalistinį interjerą: Sumažinkite spalvų kiekį. Pasirinkite neutralias ir ramias spalvas, tokiuose atspalviuose kaip balta, pilka, juoda, natūrali mediena, šviesiai mėlynos, šviesiai žalios arba smėlio spalvos.

Interjero spalvos jaukiems namams

Norint, kad namuose būtų jauku ir ramu, rekomenduojama naudoti švelnias ir raminančias spalvas. Šios spalvos dažniausiai yra šiltos, švelnios ir subtilios, ir apima: Balta - Balta spalva yra ramybės ir švaros simbolis. Ji padeda suteikti erdvės jausmą, o ir šviesi spalva natūraliai atspindi natūralią šviesą, todėl kambariai atrodo ryškūs ir erdvūs.

Kaip veikia psichiką, tamsios spalvos namų interjere

Namų interjero spalvos gali turėti įtakos mūsų psichikai ir nuotaikai. Tamsios spalvos, tokios kaip juoda, tamsiai pilka ar tamsiai mėlyna, gali sukelti įvairių psichologinių reakcijų ir emocijų.

Populiariausi interjero baldų stiliai

Šiuo metu populiariausi interjero baldų stiliai yra: Modernus stilius - tai minimalistinis ir funkcionalus dizainas, kurio pagrindinės savybės yra švarių linijų ir paprastumas. Modernus stilius apima daugiausiai baltų ir pilkų spalvų, taip pat metalo, stiklo ir plastiko elementų.

Interjero stilius: Pop Art

Kiekvienas žmogus stengiasi kurtis savo namus pagal savo komforto suvokimą, vieniems tai emocinis komfortas, kitiems psichologinis. Pavyzdžiui, kažkam psichologiškai ramu, kai butas modernus, t. y. tai, kas yra skaitoma šiuo etapu madinga, o kitiems norisi, kad būtų taip, kaip jiems norisi, pagal jų mąstymą ir suvokimą.