Modernių ir klasikinių spintų bei drabužinių gamyba pagal individualius išmatavimus

Ieškote kokybiškos, talpios pagal Jūsų poreikius pagamintos miegamojo, prieškambario spintos? O gal ieškote drabužinės gamintojo?
MES JŪSŲ PASLAUGOMS !

Šiuolaikinei spintai būti tik ilgaamžei nebepakanka. Ji turi atlikti ir kitus reikalavimus, tokius kaip: talpumas, patogumas naudoti bei žinoma tikti prie Jūsų interjero. Atsižvelgdami į Jūsų pageidavimus, pagaminsime ir įrengsime stilingas, praktiškas ir patogias spintas su varstomomis ir stumdomomis durimis, sienines, kampines ir mansardines spintas, drabužines.

Gamyboje naudojame įvairius aliuminio profilius, stiklą, veidrodį, laminuotą, faneruotą, dažytą drožlių arba MDF plokštę. Itin patvarios Blum furnitūros naudojimas Jums užtikrins ilgaamžį spintos naudojimą. O didelis spalvų ir faktūrų pasirinkimas leis išsirinkti tinkamiausią fasadą Jūsų spintai, kuris puikiai tiks prie Jūsų bendro kambario dizaino.

Jei nežinote kokį spintos sprendimą pasirinkti Jūsų turimoj erdvėj - ne bėda ! Susisiekite su mumis ! Mūsų profesionali dizainerė padės parinkti ne tik spintos dizainą, bet ir pasiūlys optimaliausią vidaus išdėstymą.

Skambinkite +370 647 82085 arba siųskite mums užklausimą dizainas@eigida.lt arba
Dirbame visoje Lietuvoje.

*Kaina priklauso nuo naudojamų medžiagų bei furnitūros.

Veiksmas
Įmonės pavadinimas
UAB EIGIDA
El. paštas
dizainas@eigida.lt
Telefono nr.
Miestas / apskritis

Rašyti autoriui